Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoteL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3

+15
tom_buket
tokio hotel nena
bill-_-elif-_-tom
biLL-cereN
duyqhuu
Ashley_Cansu_Tom
ToM"inqi
bubukauLitz*
ToMkEşş
FallenAnqel
*laura
'' egoisT.
B.A.S.T
eLfbSra
oFhéLiå x3 ßiLL
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
oFhéLiå x3 ßiLL
Küçük Üye
Küçük Üye
oFhéLiå x3 ßiLL

Nerden : yatak ordan banyo ordan bi daha yatak bi dahada banyo yok geberene kadar 739 höhöhöh xD[BiLL]
Lakap : SoLucan[ziziL] // Lezize niNe [mumy dio] // Doktor [sex muhabbetLerinde] // Samara[kafa siyah oLdktn sonra dioLar xD]......

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Empty
MesajKonu: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 10:33 am

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Cover12f
Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Tharticle12

BRAVO^NUN 273. SAYISINDA HER ZAMANKİ GİBİ TOKİO HOTEL VAR
PEKİ ÇOCUKLARIN NE DÜŞÜNDÜKLERİNİ MERAK EDİYORMUSUN?

İTİRAFLARINI
MADEM MERAK EDİYORSUN OKU BENCE !!!

Tom
"Fanlardan aldığımız En iyi hediye yıldızlı bir Tokio Hotel oldu!"

Gustav
"Ben nete sörf için giriyorum ve genelde hakkımızda yazılan yalanları okumak beni güldürüyor”

Bill
"Saçlarım için bir günde bir şişe saç spreyi harcadığımı itiraf ediyorum”
(Yakında saç kalmicak kafandaaa ))

Georg
"Eğer, Tom eğlenmek için bir şey bulamazsa bana yönelir. Ona ilham veriyorum!"
(Güler)

Bill
"Bence benim kardeşim benden önce evlenecek ve en az 4 çocuğu olacak!”
(Bence de )

Gustav
"Ben grupta en çok Bill^e hayranım.O bir savaşçı! “ ( Bence de gusu )

Bill
"Ben birinin ilgisini çekmek istiyorsam,ona inanılmaz güzel soslu bir spagetti yaparım!” (Güzel olduğuna emin misin Ppüüü Ppüüü )

Georg
"Ben kameralara gülmeyi sevmiyorum. Bu garip ama biri beni gıdıklarsa farklı! "

Tom
"Georg aramızda en az aşk itirafı alan kişi.Yazık ona !” (Şımarık )

Tom
"Kardeşim böyle giyinmek için nerden ilham aldı bilmiyorum... Bu çöplük olabilir !"
(Sende eminim balonlara özenmişsindir!! )

Bill
“Eğer aşık olursam bu kişi müziğin ilk aşkım olduğunu anlayacak biri olmalı”

Tom
"Ne zaman gitar çalsam bir saniye bile sessiz duramıyorum “

ALINTIDIR...!!!
eLfbSra
Moderatör
Moderatör
eLfbSra

Lakap : eLf- Jellilphon,

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Empty
MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:29 pm

sağol canım
yanlız Robert taa oyhh .......
B.A.S.T
Moderatör
Moderatör
B.A.S.T

Lakap : ToMK

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 8:08 pm

Gustav
"Ben nete sörf için giriyorum ve genelde hakkımızda yazılan yalanları okumak beni güldürüyor”

zuhahah ben olsam bende gülerdim xD haha

Georg
"Eğer, Tom eğlenmek için bir şey bulamazsa bana yönelir. Ona ilham veriyorum!"

georg tomdan uzak dur kötü etkileniyo askmm huh** Anmmm

Bill
"Bence benim kardeşim benden önce evlenecek ve en az 4 çocuğu olacak!”

belki belki olabilir neden olmasın zuhaha 4 mü ıhmm düşünmem lazım lol!
'' egoisT.
Administrator
Administrator
'' egoisT.

Lakap : ßiLL KoLik !!

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 8:24 pm

Zuha! Tom ve dört çocuk Very Happy Aslında mantıklı Laughing
https://tokiohotelciler.yetkinforum.com
*laura
Küçük Üye
Küçük Üye
*laura

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:56 pm

tomdan 4 çocuk beklerim valla Very Happy
FallenAnqel
Küçük Üye
Küçük Üye
FallenAnqel

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 10:45 am

tom'dan 4 çocuk mu ?
bence çok az lan
her gün s.x yapmak ister
her yapışında 9 ay sonra tekrar yapar
ohoooo en az 20 çocuk asd
...
bill'e diyecek bişey yok
bir gün o spagetti'yi yiyecem ka25
eminim çok güzeldir
...
haha anlaşılan geo'nun resimlerde gülmesi için onu gıdıklamamız lazım
...
gusi aferin sana
bill'e herkes hayran zaten
savaşçı aşkım benim ka25
...
saol aşkom çok güzel itiraflar ka25
ToMkEşş
Küçük Üye
Küçük Üye
ToMkEşş

Nerden : En DéRinLéRdéNn und ToM'un altından zuhaaa.... xD...
Lakap : JeRrY <> azGın Abaza heyvanım <> SexY baby xDxD.....

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 3:43 pm

oyhh askoomm ToM gel bne sana 4 cocugu bırak cocuklarımızda kaulitz cumhuriyeti kurarım Muck
askım sen yetrki cocuk iste zuhaaa .......
lan ToM senle bi yiyişmeye baslasam 4 ü bırak 400 tane cocugumuz olur haha
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
bubukauLitz*

Lakap : uzaylı,yabancı,Elayf,obezik.

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 9:55 pm

Tom+4 cocuk..ımh...
sanmiyoruö!xD
cünküm o bi futboL timi kurcak kadar iLişkiye girer..xD(istrsk tabixD)
4 ama oLmicak bir sayı degiL! xD
Luv yu!xD
çöpLük ha! xD
güzL Laf sokuo aşkm ya! xD
ToM"inqi
Banlı
ToM

Lakap : Cadı- prenses- Tominqi

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 3:26 pm

zuahaha pis cnm sprr yaaa
ama toma 4 çocuk az 34 çocuk anca(sapık aşkımm ya)

bill biraz yavaş o kadar spreyle kel olcan allah korusun

Tom çok bencilsin georguda seviyorumm

gustaaw adamısın!!!=)
Ashley_Cansu_Tom
Moderatör
Moderatör
Ashley_Cansu_Tom

Lakap : Tansu,Jans

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:06 pm

sağol cnm
duyqhuu
Moderatör
Moderatör
duyqhuu

Lakap : -yok-

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 2:16 am

bi rahat durmuyo bu çocuk yha
aşk'mm uslu dur ona buna laf atm ayıpxD
ama bence tom'n 4 çocuğu olmaz
yoksa delirir xD
saol canım

biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı
biLL-cereN

Nerden : biLL^in pozisyonuna qöre deqisiyo xD ( anLayana xD)
Lakap : biLL'nqie

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 1:24 pm

Bill
"Bence benim kardeşim benden önce evlenecek ve en az 4 çocuğu olacak!” (Bence de )

Tom'a 4 çocuk çok az xD
her gün yapar o xD xD
Tom'un karısına şimdiden acıyoRummmm xD xD

Gustav
"Ben grupta en çok Bill^e hayranım.O bir savaşçı! “ ( Bence de gusu )

bencedee Gus

Bill
"Ben birinin ilgisini çekmek istiyorsam,ona inanılmaz güzel soslu bir spagetti yaparım!” (Güzel olduğuna emin misin Ppüüü Ppüüü )

Aşkım benim..
banada yapcan demi XXxxXx

Bill
“Eğer aşık olursam bu kişi müziğin ilk aşkım olduğunu anlayacak biri olmalı”

anLıyoRum ebn aşkım benim..
bill-_-elif-_-tom
Moderatör
Moderatör
bill-_-elif-_-tom

Lakap : M@vİş/élifNUR:)

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 9:59 pm

bill aşko mrk etme ben o spagettiden yicemm hemde bzm ilk aşkmz müzik snra brbrmz olcak zuhaa

hee bill 4 çocuk çokkkk ben yapamam tom aşkom k.b ben evlatlık almayı düşünüom ztn daha mantıklı gelio bana üzülüom onlara yhaaa pp

geo beanadsa tuhaf geliooo kamrlkara srtkmak çokkk garibime gidiooxDxD:D

gus snadfa gelince sen tomla hiççç savaşmadın galiba işkiside bidenedirrxD:D:D

p.i.s canımmm
http://www.tokiohotelciler.yetkinforum.com
tokio hotel nena
Küçük Üye
Küçük Üye
tokio hotel nena

Lakap : KıZzıl CcadıI

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 11:18 pm

valla tomu bilmem de bill'in 4 çocuğu olacağı kesin iki tane ikiz çocuk bill çocuk bakmaya hazırol aşkım gece beraber uykusuz kalıcaz(çocuklar zırladığında tek başıma bakamm hem aşkım kıyamaz bana (cani olduğumu düşünmeeyin Very Happy Very Happy))
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
bubukauLitz*

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 1:11 pm

duyqhuu demiş ki:
yoksa delirir xD
saol canım

katıLıyorum daha fazLa oLucak kadar becerir de xD
korunma die bişe var xD
oLsa oLsa 1 tane xD
onuda 100 veya 200'e vurduğunda xD
duyqhuu
Moderatör
Moderatör
duyqhuu

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:34 pm

bubukauLitz* demiş ki:
duyqhuu demiş ki:
yoksa delirir xD
saol canım

katıLıyorum daha fazLa oLucak kadar becerir de xD
korunma die bişe var xD
oLsa oLsa 1 tane xD
onuda 100 veya 200'e vurduğunda xD

bende aşkıma katılıyorum
Tom akıllı çocuk korunur Very Happy

yoksa şimdi torunlarını seviyodu =P=P
tom_buket
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 1:26 pm

bncede 4 çockla yetinmez tom (kimin aşqu yha) Smile
bill-_-elif-_-tom
Moderatör
Moderatör
bill-_-elif-_-tom

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 1:45 pm

cvb =bnm

zahhaxD

toma az 4
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
bubukauLitz*

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 3:47 pm

katıL bana aşkm Razz P:
ay tom istesn 1000 tane bile çocuk yaparm haha
duyqhuu
Moderatör
Moderatör
duyqhuu

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 5:16 am

sonrada selülit,göbek.... Razz
bebek mebek yok lan doğur kilo al anasını satiim Razz
bill-_-elif-_-tom
Moderatör
Moderatör
bill-_-elif-_-tom

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:13 pm

aynn yha böhht
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
bubukauLitz*

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 10:02 pm

haha
tom istse öLüm dahiL her şei yaparm Razz
feyza
Küçük Üye
Küçük Üye
feyza

Lakap : kasap

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 9:15 pm

askım 4 çocukla doymaz ona 400 anca
bebegim bnm yhaaa (sapıklığına bile kurban olurum o çocuğun)
Billover.<
Küçük Üye
Küçük Üye
Billover.<

Lakap : Jelibon =)

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:35 am

Bill
"Ben birinin ilgisini çekmek istiyorsam,ona inanılmaz güzel soslu bir spagetti yaparım!” (:

Tatlı.
bill_gökçen_tom
Küçük Üye
Küçük Üye
bill_gökçen_tom

Lakap : GöKçeN KaUlİtZ

MesajKonu: Geri: Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3   Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 5:06 pm

tom un çocuğu 4 le kalmaz rekor kırar düşünün cünyör tomlar

Tom'un 4 çocuğu - Gustav'ın Bill'e hayranLığı ve th'nin itirafLar içerde ..!! BRAVO 273. sayı Tokio HoteL...!! x3
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Tokio HoteL Tv -Epsiode 45- Tokio Hotel Las vegas gezisi
» Tokio Hotel Süper Röp.
» tokio hotel....
» Tokio Hotel Calısmalrı
» Tokio Hotel Yunanistan'da