Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoteL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tom ve Bill'le Tokio Hotel hakkında

2 posters
YazarMesaj
FallenAnqel
Küçük Üye
Küçük Üye
FallenAnqel

Tom ve Bill'le Tokio Hotel hakkında Empty
MesajKonu: Tom ve Bill'le Tokio Hotel hakkında   Tom ve Bill'le Tokio Hotel hakkında Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 11:11 pm

[b][color=red] Tokio Hotel: Amerikanın fatihi! haha

Alman rock grubu Tokio Hotel dünya çapında iki milyondan fazla albüm sattı.İlk İngilizce albümü Scream’deki İngilizcesindeki başarısı için teşekkür ediyoruz.Ve bu albüm Amerika’yı fethetmek için hazır.Bill ve Tom’la buluştuk!
Karen Bedel/ Celebritex
Çeviri :Edith Chouinard
Türkçe Çeviri:Ben
*İngilizceye çeviren şahıs gerçekten berbat çevirmiş ve röp.ı bitirene kadar canım çıktı!

Sahnede en çok çalmayı sevdiğiniz şarkı hangisi?

Tom:Raise Your Hands.Bu şarkıyı şovlar, ve fanlarımız için yazdık.
Bill: Benim için, Scream’i seviyorum.Çünkü bizim ilk parçalarımızdan biri. Onu sahnede çalmak, kalabalığın sesini duymak ve fanların bizimle söylemesi çok cool.

Turun iyi ve kötü yanları neler?

Bill: En zor yanı gerçekten özel hayatımızın olmaması. Her zaman yoldayız, kendi yatağımızda uyumuyoruz ve arkadaşlarımız ve ailemizle beraber olamıyoruz. Bazen orda yaşamak çok zor.
Tom:Bize ekranda çıkmak izin verilse de bu değerli.Promosyonlar,röportajlar, fotoğraflar..Bunlar güzel; ama biz konserleri daha çok seviyoruz..

Küçükken ne tür müzik dinlerdiniz?
Bill:Müzik zevki konusunda hepimiz farklıyız.Coldplay ve Keane’yi gerçekten seviyorum.
Tom: Gitar çalmaya başladığımda Aerosmith dinlerdim.Aynı zamanda Joe Perry’nin büyük fanıydım.Şimdi boş zamanımda Almanca pop dinliyorum.

Sevdiğiniz ünlüler kimler?

Bill: Tom ve ben Olsen ikizlerini seviyoruz.
Tom: Bunun sebebi onların da bizim de ikiz olmamız. Aynı zamanda Jessica Alba, Heidi Klum’u da severim.Ve daha fazlasını..Hepsini sayamam!

Yeni albümünüz ilk iki diskinizin düzenlenmiş hali.Nasıl seçildiler?

Tom:Bizim favori şarkılarımız seçildi.
Bill: Şarkılarımızın çeşitli versiyonlarını yapmak istedik,Tokio Hotel’in gerçekten ne olduğunu göstermek istedik.Bu albümde şarkılar daha ritmik

Albüme koymak istediğiniz ama konulmayan bir şarkı var mı?

Tom: Hayır,hepsi bu.

Hangi grupla ortak turunuzun olmasını istersiniz?

Tom:Kızlarla tur yapmak isterim, The Pussycat Dolls gibi! (güler)
Bill: Bütün rock grupları the Rolling Stones ile tur yapmayı hayal eder.Bu harika olurdu!

Hangi ülkenin fanları en şiddetliydi?

Bill:Bunu söylemek çok zor.Bence dünyadaki en iyi fanlara sahibiz.Nereye gittiğin önemli değil.Avrupa,Amerika ya da Kanada fark etmez.Bu çılgınca!
Tom: Gittiğimiz her ülkede çok iyi karşılandık.
Bill: Fanlar bizim için hep orada.Çaldığımız sahnenin önüne çadır kurdular.Bu gerçekten inanılmaz!

Amerika’daki başarınızdan gurur duyuyor musunuz?

Tom: Her şey yeni başladı..Ama bu umduğumuzdan daha büyük bir başarı.

Amerika’da hangi şehri tercih edersiniz?

Tom:Buna cevap veremeyiz çünkü Amerika’da sadece New York ve Los Angeles’i gördük.
Bill:New York’u sevdim ama Los Angeles’a zaafım var.Bütün gün plaja gidebilirsiniz ve bu her zaman güzel!
Tom: İki şehirde de kızlar güzel.Önemli olan bu.

2008 sonunda Tokio Hotel’i nerede göreceğiz?

Bill:Gelecek aylar için bir çok konser planlandı.Daha sonra stüdyoda çalışacağız.Yeni şarkılar yazmak ve yeni bir albüm çıkarmak istiyoruz.Umarım hepsini 2008 bitmeden yapabiliriz! [/color][/b]
tokiohotel_kubra
Küçük Üye
Küçük Üye

Tom ve Bill'le Tokio Hotel hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Tom ve Bill'le Tokio Hotel hakkında   Tom ve Bill'le Tokio Hotel hakkında Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 5:54 pm

paylaşım için tşekkürler

Tom ve Bill'le Tokio Hotel hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel E-mailleri Hakkında!
» Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!
» Tokio HoteL Tv -Epsiode 45- Tokio Hotel Las vegas gezisi
» Tokio Hotel Süper Röp.
» tokio hotel....