Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoteL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)

+4
MiLL
eLfbSra
blossom.
FreiHeiT
8 posters
YazarMesaj
FreiHeiT
Emekli
Emekli
FreiHeiT

Lakap : diLan kLauLitzner

Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Empty
MesajKonu: Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)   Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 3:10 am

Kaynak: BRAVO (alman dergisi) 49 sayısı. 28 Kasım 2007

Burda Bill üzüntüsünü işliyor! İşte GEH

Tokio Hotel Fanatikleri derteler: "Bill niye hep öyle üzgün görünüyor?" icinde sorulan mektuplar BRAVO redaksiyon a vardi. Bonus sarkisi olsada 'An deiner Seite (ich bin da)' single inde, öyle düsünüyorlar. "Geh" sarkinin adi, Bill in söyledigi, acidolu ayriliktan, eski bir kizarkadasindan anlatan. O an da, 18 yasindaki oglan ne hissetigini, BRAVO ya özel bir mektupla cevapladi.
Cok özel satırlar, gece, bir konserin sonunda olustu. Bill yanliz otel odasinda oldugu, yatamadigi günlerde, diger sarkilarida yazmis.
Uykusunu bulamiyinca, Bill e süper ideler geliyor müzigi icin. Yedi yasinla bile baslamis, sarkilar yazmaya.
Ilk bulusmada, Tokio Hotel prodüktörlerini memlundan daha fazla birakiyor Bill, dolmus bir kitap sarki ideleriyle.
"Yasadiklarimi, veya duygularimi sözlere cevirmek - bu hep benim yaptigim en büyük tutkumdu" , itiraf ediyor Bill röportajda. "Bundan dolayi, fanlerimiz sarkilari beraber söylerserse, mükemmbel bir duygu.
O anlarda tüylerim diken diken oluyor!" seviniyor Bill, ve söz veriyorki: "Suan, ücüncü albümüz icin, bile ideler yaziyorum..."

Bill'den
"Bir kizarkadasim vardi benim, onunla birlikte bir noktaya gelmistik, ona ve bana aciklasmisti, tamamen burkmuşuz birbirimizi diye, düsüncelerimizle. Böyle devam edemezdi. Ama ikimizin buna cesaret i yoktu, sevgimizi tamamen bitirmemize. Cok uzun öyle devam eden, zaman gercekten cok üzgün ve zordu. Biliyorduk nedense, gelecegimizin olmadigini. Ama bunun öncesinden güzel bir zaman gecirmistik, ve beraber zor yerlerden gecmistik. Ve buda bunu zor yapiyordu iste, ilk adim i atmak, ve birbirimiz tamamen ayrilmamiz
Icdeki duygularinda, ordan buraya yirtilmayi anlatiyor, bu sarki. Kesinlikle eskiden, kendim ögrenmistim ve anlamistimki, bir insan birsey i bitirirse, özgür ve huzurlu devam yasayabilir. Ve bir ayrilik her zaman öyle kötü olmuyor - belki yeni birseye baglamada olabilir. Bununla yeni bir ask zadece demiyorum, ayrilik tam bir yeni hayat a actigi bir kapi da olabilir."
blossom.
Emekli
Emekli
blossom.

MesajKonu: Geri: Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)   Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:05 am

Ppüüü Billl..
Ayh kıyamam.. pp

Sağol [=
eLfbSra
Moderatör
Moderatör
eLfbSra

Lakap : eLf- Jellilphon,

MesajKonu: Geri: Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)   Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 2:29 pm

BİLLLL pp
kıyamam yaaa
tutmayın ağlıycam Ppüüü
MiLL
Küçük Üye
Küçük Üye
MiLL

Lakap : B..* MiLL

MesajKonu: Geri: Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)   Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 3:17 pm

ühüe..
:byee
aglıcaaam..!
ühüee..
olamaz
tutmayın benii aanam Ppüüü Ppüüü Ppüüü Ppüüü
Bill..
LindaTomyKau.*
Emekli
Emekli
LindaTomyKau.*

Lakap : Tom Asıgı..Kapson..meLezcan[kankyLerım der xP] Gıbı gbı xD

MesajKonu: Geri: Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)   Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 7:28 pm

BenDe agLıcam Cıdden sıMdı Ppüüü
TomRain*
Küçük Üye
Küçük Üye
TomRain*

Lakap : Rain ~~ Simone'nin qeLini.. TomqoLik..Rock DeLisi..Emocu..JeLibon*

MesajKonu: Geri: Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)   Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:31 pm

kıyamam...
http://www.tokiohotelciyiz.forumup.com
FallenAnqel
Küçük Üye
Küçük Üye
FallenAnqel

MesajKonu: Geri: Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)   Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:53 pm

işte ben bu bill'i geri istiyorum Ppüüü
saol canım
bill_gökçen_tom
Küçük Üye
Küçük Üye
bill_gökçen_tom

Lakap : GöKçeN KaUlİtZ

MesajKonu: Geri: Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)   Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü   (23.03.2009) Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 12:03 pm

ayy canım benim kıyamammm

Geh şarkısının anlamı, Bill'in işlediği üzüntüsü (23.03.2009)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayatımın Anlamı..!!
» Bill << isminin anlamı
» tomun isminin anlamı...
» Tom !!!!!!!!!!!!!!!! (03.04.2009)
» Tommy !! xd (04.04.2009)