Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoteL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar

+2
eLfbSra
LindaTomyKau.*
6 posters
YazarMesaj
LindaTomyKau.*
Emekli
Emekli
LindaTomyKau.*

Lakap : Tom Asıgı..Kapson..meLezcan[kankyLerım der xP] Gıbı gbı xD

GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar Empty
MesajKonu: GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar   GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 11:45 pm

Bir süredir Tokio Hotel fanlarının akılları karışıktı : Baterist Gustav'ın dövmesi var mıydı yok muydu ?

Artık her şey açıkta : Bir dövmesi var ! Ve hemen iki oldu ! Özel olarak Bravo'da , Gustav devasa sırt dövmesini ve kolundaki küçük dövmeyi gösteriyor . Ve şimdi ? Her zaman röpörtajlarda hiçbir zaman bir dövme yaptırmayacağını iddia eden kişi hemde ?!

“Gizliden gizliye hep bunu düşünmüştüm” diye kabul ediyor . “Ama mükemmel resmi bekliyordum . Öncelikle iki kuş istiyordum omuzlarıma , gagalarında bir çelenk ve kılıç olan . Ama ne tür küçük bir kılıç olabilirdi bu ? “ baterist güler . Sonra benim kurtarıcım geldi : “Şu gerçekten iyi olan dövmeci çocukla karşılaştım ve ona kılıçlı kuş problemimi anlattım . Bundan sonra bana bazı çizimler gönderdi . "

19 yaşındaki çocuk bunları o kadar sevdi ki 1000 Hotels Avrupa turunun provaları bitmeden , Şubatta , dövme stüdyosuna koşturdu yaptırmak için !

“Gerçekten ani oldu , bizim ekipten 2 kişi de benimle geldi . Diğerlerine başta söylemedim . “ gülümser . 7 saat ilk dövmesinin yapımı sürdü , 4 saat çizgiler için ve 3 saat gölgeler için ve bundan sonra bile : “Hala tamamen hazır değil “ Kolundaki yıldız dövmesi çok daha çabuk bitti . “Sadece 2.5 saat sürdü” diye anlatıyor Gustav .

Acıdı mı ?
“Ah evet , gerçekten acı vericiydi ! “ Sırtındaki özellikle çok acımıştı Gustav'a göre . “Sık sık ara vermemiz gerekti . Acıya dayanabilmek için zamanımın çoğunda kendi tişörtümü ısırıyordum . “ Ama acıya değdi . Gustav'ın sırtında artık iki kanat , bir kılıç ve bir çelenk görebiliyorsunuz

Artist bu konuda ne demek istiyor ?

Kanatlar özgürlüğü simgeliyor . Kılıç ise başıma gelen tüm kötü şeyleri – ya da belki ileride olacakları . Çelenk tüm iyi şeyler ve pozitif kazançlar için orada : grupta ve ailemde mutluluk gibi ..” diye açıklıyor Gustav . Herkesin içinde ailesiydi bu yeni “vücut aksesuarına” alışması gerekenler : “Ailem hep dövmelere karşıydı . Bu yüzden onlara hiçbir şey söylemedim kolumdaki yıldızı yaptırırken . Ama şuan seviyorlar bunu .

Peki Tokio Hotel'in diğer rockçıları ne diyor ?

[color=#800080]Onlar gerçekten sevdi : Bill kendisi de bu acıyı çektiğinden hemen güzelce bir baktı dövmeme . Sadece Tom beni uyardı : “Adamım biliyorsun bu hiç çıkmayacak ! “ Ama bu bateristi şok etmedi bile – tam aksine : bunun tadını daha yeni aldı ve şimdi daha fazla dövme istiyor : “Kesinlikle bir tane daha yaptırıcam ama ne olacağını şuan söyleyemem .” Şuan Gustav Amerika^ya olan yolculuklarına hazırlanıyor . Bill ses tellerinden olduğu ameliyattan sonra iyice toparlandı : “ses rehabilitasyonu sırasında kendi şarkılarını tekrar söylüyordu – ve gitarda Tom ona eşlik ediyordu .” diye anlatıyor grubun menajeri David Jost . Görünüşe göre 1 Mayıs'ta grup Amerika^ya olan uçakta olacak .

Kaynak :http://www.tokiohotelfantr.com/board/index.php?topic=30950.0
eLfbSra
Moderatör
Moderatör
eLfbSra

Lakap : eLf- Jellilphon,

MesajKonu: Geri: GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar   GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 8:02 pm

pp
acımıştır tabii
çok acımıştırrr
duyqhuu
Moderatör
Moderatör
duyqhuu

Lakap : -yok-

MesajKonu: Geri: GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar   GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:36 pm

yazık çocuğa pp
sağol canım x3
Billover.<
Küçük Üye
Küçük Üye
Billover.<

Lakap : Jelibon =)

MesajKonu: Geri: GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar   GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 12:26 pm

Acımıştır yaa x(
Sağol.
Ashley_Cansu_Tom
Moderatör
Moderatör
Ashley_Cansu_Tom

Lakap : Tansu,Jans

MesajKonu: Geri: GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar   GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 8:35 am

ayy cnm yhaaa çok kötü acıyomuş yhaaa Very Happy
bill_gökçen_tom
Küçük Üye
Küçük Üye
bill_gökçen_tom

Lakap : GöKçeN KaUlİtZ

MesajKonu: Geri: GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar   GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 11:53 am

ayy yazık of çok acımıştır

GustaV Ve Dövme Yaptırırkn cektıgı acıLar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~~Bill Gifleri~~(JuMbİe-Dövme-Nescafe) xDxD xP
» GusTav'a Bak Be..^^ LoL xD
» Gustav'ın okuNusu
» Gustav Avatarları
» fanLar sordu GusTav yanıtLadı ...