Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoteL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)

+8
LillyK.F.
bubukauLitz*
bill-_-elif-_-tom
duyqhuu
FallenAnqel
TomRain*
eLfbSra
GökçeBill
12 posters
YazarMesaj
GökçeBill
Küçük Üye
Küçük Üye
GökçeBill

Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Empty
MesajKonu: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 8:41 pm

Tokio Hotel’den Tom ve Bill Kaulitz kardeşler, Georg Listing ve Gustav Schafer ile tur yaşamları hakkında sırlar almak için buluştuk.

Merhaba, çocuklar! Yolda geçen sıradan bir gün boyunca neler olduğunu söyleyebilir misiniz?

Bill: Sabah 7’de tur otobüsümüzde uyanıyoruz. Otele vardığımızda, ben hemen odama gidiyorum ve kahvaltı yapıyorum. Güzel bir duş alıyorum ve üstümü değişiyorum. Daha sonra, hepimiz prova yapmak ve röportaj vermek için sahnenin olduğu yere gidiyoruz. Konserden sonra, otele dönüyoruz, çantalarımızı topluyoruz ve başka bir şehre gitmek üzere otobüsümüze dönüyoruz.

Otobüste uyumak zor mu?

Georg: Evet, çünkü Bill’in sesine zarar vermemek için klimayı kapatmak zorunda kalıyoruz. İçerisi çok sıcak oluyor.

Aranızda horlayan var mı?

B: Kimse horlamıyor. Belki Gustav…

Konserlerden önce gerçekleştirdiğiniz ritüelleriniz var mı?

B: Sahneye çıkmadan yarım saat önce hepimiz bir odada toplanıyoruz. Çok heyecanlanıyoruz.

Bir konser sırasında, fanlarınızdan birinin dikkatinizi çekmek için başvurabileceği en iyi yol nedir?

Tom: Üzerinde hoş sözler bulunan pankartları olanlardan gerçekten hoşlanıyorum.

Bir pankartta okuduğunuz en komik şey neydi?

B: Ben bir evlilik teklifi aldım. Ayrıca Chicago’da bir fan, Tom’a üzerinde “Rüyalarımın kızına” yazan bir imza vermesini istedi. Tom’a: “Henüz bilmiyorsun ama ben senin rüyalarının kızıyım.” dedi. Çok komikti.

Gittiğiniz en güzel konser hangisiydi?

B: Benim için, Alman bir şarkıcı olan Nena’nın gittiğim ilk konseriydi. O, gördüğüm en iyi konserdi!

T: Georg için bu, David Hasselhoff olmalı! (güler)

Ge: Belki. Onun bazı konserleri gerçekten iyi. Ama ben onun dansını, şarkıcılığından daha çok seviyorum.

Gerçekten David Hasselhoff fanları mısınız?

Ge: Evet!

T: Biz değil ama Georg gerçekten öyle.

Onunla tanışma şansını yakaladınız mı?

Ge: Henüz değil.

T: Olacağını umuyoruz.

Peki, senin favori konserin nedir, Gustav?

Gustav: Ben, 2006’daki Metallica konserini söyleyebilirim. Grup tüm eski ve bazı yeni şarkılarını çaldı. Harikaydı!

Burada, pankartlarının üzerine Almanca sözler yazmaya çalışan fanlar gördünüz mü?

B: Evet ve bazen Almanca konuşuyorlar. Konserler sırasında, “Monsoon”u Almanca söyleyenler var. Bu gerçekten hoş!

Konserleriniz sırasında cover yapıyor musunuz hiç şarkılarınıza?

B: Hayır, biz hep kendi müziğimizi çalıyoruz, en başından beri. Sözleri yazdım ve Tom da bana gitarda eşlik etti.

Başka bir sanatçı ile şarkı kaydetmek ister misiniz?

T: Şu an tamamıyla bizim sıradaki Almanca albümümüze konsantre oluyoruz, bu aynı zamanda İngilizce kaydedeceğimiz albüm. Birkaç sanatçıyla çalışabiliriz, hiçbirşey daha kararlaştırılmadı ama.

Eğer birisini seçseydiniz, kim olurdu bu?

B: Rolling Stones'la bir tur yapmak bir hayal olurdu.

T: Benim için, Aerosmith, olurdu.

Turlarda enerjinizi nasıl topluyorsunuz?

B: Hep uyuyoruz ya da DvDler izliyoruz. Enerji içecekleri de yardımcı oluyor bize!

Konserde ne giyeceğinize nasıl karar veriyorsunuz?

B: Ben hep 10 çanta taşırım yanımda, yani seçim yapmak cidden zor benim için.Ama genelde en üstte ne varsa onu alıyorum,yani her zaman aynı kıyafetleri giyiyorum.

GE: Yani, bir hafta sonra, çantasını deviriyor tekrar ve yine üsttekini alıyor.

Evde en çok neyi özlüyorsunuz?

T: Yatağımı.

GE: Tuvalet kâğıdı!

Size tuvalet kâğıdı vermiyorlar mı?

Hepsi: Evet, veriyorlar.

Georg: Ama aynısı değil.

Tom: Almanya'da, tuvalet kâğıtları çok yumuşaktır. Ama Amerika'da sadece tek katlı olanı var, yaşadığımız yerde,10 veya 20 li var.Onu burada bulmak imkansız!

alıntırdır... kaynak= gen.tr
eLfbSra
Moderatör
Moderatör
eLfbSra

Lakap : eLf- Jellilphon,

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 8:14 pm

sağol canım
asd
TomRain*
Küçük Üye
Küçük Üye
TomRain*

Lakap : Rain ~~ Simone'nin qeLini.. TomqoLik..Rock DeLisi..Emocu..JeLibon*

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 11:32 pm

saol bebik...
http://www.tokiohotelciyiz.forumup.com
FallenAnqel
Küçük Üye
Küçük Üye
FallenAnqel

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:56 pm

bunu her okduğumda gülüyorum
ya insan tuvalet kağıdını özlermi ya haha
ahhh geo ah
duyqhuu
Moderatör
Moderatör
duyqhuu

Lakap : -yok-

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 5:17 am

sağol canım haha
bill-_-elif-_-tom
Moderatör
Moderatör
bill-_-elif-_-tom

Lakap : M@vİş/élifNUR:)

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 3:11 pm

yha manyak bu geo yha ben olsam toımun yerinde bnde yatağımı özlrdm bnden yah aşkom bnm

p.i.s
http://www.tokiohotelciler.yetkinforum.com
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
bubukauLitz*

Lakap : uzaylı,yabancı,Elayf,obezik.

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 10:08 pm

haha
tom georg'a çekmediğin için şansLıyız ! haha
LillyK.F.
Moderatör
Moderatör
LillyK.F.

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 3:14 pm

Bir konser sırasında, fanlarınızdan birinin dikkatinizi çekmek için başvurabileceği en iyi yol nedir?

Tom: Üzerinde hoş sözler bulunan pankartları olanlardan gerçekten hoşlanıyorum.
[senin gözlerinin içine bakarken söylecek biri,o zaman daha çok etkileneceksin bunu bil.Wink Gerçi zaten hissettinde.. ]

Bir pankartta okuduğunuz en komik şey neydi?

B: Ben bir evlilik teklifi aldım. Ayrıca Chicago’da bir fan, Tom’a üzerinde “Rüyalarımın kızına” yazan bir imza vermesini istedi. Tom’a: “Henüz bilmiyorsun ama ben senin rüyalarının kızıyım.” dedi. Çok komikti. [ bencede komikmiş hahaha diimi ? pff. ben sana evlenme teklifi etmicem,kaçırcam burda bi dağa,töremizdendir dedim diye mecburevleniceksin .D felan dermişim xD ]

Burada, pankartlarının üzerine Almanca sözler yazmaya çalışan fanlar gördünüz mü?

B: Evet ve bazen Almanca konuşuyorlar. Konserler sırasında, “Monsoon”u Almanca söyleyenler var. Bu gerçekten hoş! [ben sana türkçe söylesem bile anlayacaksındır emin ol.]

Turlarda enerjinizi nasıl topluyorsunuz?

B: Hep uyuyoruz ya da DvDler izliyoruz. Enerji içecekleri de yardımcı oluyor bize! [redbull'la kanatlan sen Bill. Uç gel buraya xD ]

sağol canım (:
anqeL_biLL
Küçük Üye
Küçük Üye
anqeL_biLL

Lakap : sevgi yumağı--satanist--chatlaq--ebrucqxDxD

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 12:02 pm

ahha xD tuvalet kağıdı xD saol cnm
Melanié~
Küçük Üye
Küçük Üye
Melanié~

Lakap : Melanié,Catherine,Vampirella,JaneVolturi.

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 9:53 am

20 katlı tuvalet kağıdı! Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) 68744
Allah seni başımzdan eksik etmesin Geo Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) 927490
Billover.<
Küçük Üye
Küçük Üye
Billover.<

Lakap : Jelibon =)

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 11:46 am

Very Happy
Teşekkürler.
bill_gökçen_tom
Küçük Üye
Küçük Üye
bill_gökçen_tom

Lakap : GöKçeN KaUlİtZ

MesajKonu: Geri: Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)   Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha !   (23.03.2009) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 5:00 pm

geo da tuvalet kağıdı na taktı koptum yha

Geo :Tuvalet Kagıdımı Özledim ..xD ahaha ! (23.03.2009)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tRipkoLik..-gözLeRinin yeşiLini özLedim
» Tom !!!!!!!!!!!!!!!! (03.04.2009)
» Tommy !! xd (04.04.2009)
» Jumbie !!!!! (23.03.2009)
» The GazeTTe (30.03.2009)