Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.
Tokio HoteL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoteL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü

2 posters
YazarMesaj
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
bubukauLitz*

Lakap : uzaylı,yabancı,Elayf,obezik.

Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü Empty
MesajKonu: Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü   Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 8:04 pm

Audi A1 GİZLİ TEST SÜRÜŞÜ

çeviren: mavikelebek

Bill: Biz yepyeni A1’e ilk kez göz atmak için gizli bir yerdeyiz. Şimdi arabayı bu yerin dışında deneyeceğiz.
Tom: Sanırım yolda A1’i sürerken başka kimseyle karşılaşmayacağız. -)
Bill: Biz test etmeden önce bile kullanışlı, işe yarar. Bu… Harika görünüyor.
Tom: Evet, jantları harika.
Bill: … ve harika Audi farlarına sahip. Bu çok şey görünüyor. [Tom lafını keser.]
Tom: … Kesinlikle bununla eğlenebilirsin.
Bill: … Kesinlikle eğlenceli. Hadi arabaya binelim ve sürmeye başlayalım. Bu harika ve gerçekten küçük bir araba.
Tom: İçindeyken küçük bir arabadaymışsın gibi hissettirmiyor.
Bill: Bu olduğumuz yer…[Tom lafını keser.]
Tom: Evet şu anda Elb Brücken’deyiz.
Bill: Doğru, ve şunu söylemeliyim ki arabanın içi fantastik!
Tom: Dikkat et, orada bir radar var.
Bill: Evet, biliyorum. Smile Direksiyonu idare etmeyi seviyorum. Sadece yol, her şey biter. Tüm kullanımları burada, çok harika, dikiz aynası, buradan aşağısı tamamen cilalanmış.
Tom: … el freni[Bill lafını keser.]
Bill: … ve bu beyaz kısım gerçekten güzel. Araba güzel ve kullanışlı bir direksiyona sahip ve sizi biraz derinde/aşağıda oturtuyorlar.
Tom: Bu sportif.
Bill: Kesinlikle bir çeşit go-kart gibi hissettiriyor. Bu paparazziler her yerde… Tabi ki yorucu. Bu araba hemen yanıt veriyor! Arabayı kullanmak ve tüm…[Tom lafını keser.]
Tom: … Buna bir değer biçemezsin.Bununla daha sonra ilgilenirim. Wink
Bill: Biz sadece bunu denedik. Motor ışıklarda duruyor, harika!
Tom: Başla&Dur, ilk başta bunun sinir bozucu olduğunu düşündüm çünkü zaman alıyor ama bu süper-hızlı ‘şak’ ve motor çalışıyor.
Bill: Dikkat et, şu an kapanıyor ve… Kapandı. Bir araba bana her zaman biraz özgürlük gibi gelir. Nereye istersem gidebileyim diye ehliyetimi ve kendi arabamı olabildiğince çabuk istedim. Sadece arabaya atlamak ve yola çıkmak, bu kesinlikle bir ev gibi hissettirir. Kendi arabana bin, kapıları kilitle ve uzağa sür. Tom ve ben ehliyetlerimizi aldıktan sonra tüm gün yoldaydık. Hatta bazı iş görüşmelerine giderken de arabayı kendimiz süreriz. Tom onun saygıdeğer arabasını bile turne boyunca yanında tutar. Aramaya devam et, tatlım! Wink
Tom: Oturduğumuz yerleri değiştirmek ister misin? Böylece sana gerçekte nasıl hızlı kullanıldığını ve bu arabada ne olduğunu gösterebilirim.
Bill: Selam.
Tom: Selam.
Bill: Bana TH LIVE Albümü’nü aldığını söyleme.
Tom: Aslında aldım.
Bill: Kontrol etmek ister misin? Wink Bana neler yapabileceğini göster, Tom.
Tom:LIVE, 12 Eylül 2010.
Asıl soru bir arabadan ne istiyorsunuz? Kontrol edin, bu bir spor araba olduğunda gücün gaz pedalında olduğunu hissedebilirsiniz. Burada kesinlikle çökmüş bir bölge var.Her şey sıkıştırılmış (küçük) ve sarsıntı ya da gürültü, tıkırtı yok. Sportif sürüş deneyimine ihtiyacım var. Direksiyon çok yakın ve bu araba şehir içinde bile kesinlikle güçlü bir ivmeye sahip.
Bill: Aslında Tom hızlı süremez, çünkü o bir tavuk gibi ve ben her yerde ona sürücülük dersi veririm.
Tom: Küçük bir çocukken rüyam hep araba kullanmaktı. Uygun yaşa hiç gelemeyeceğimi ve bunu hiç yapamayacağımı düşünürdüm. En kısa sürede 17’mi devirdim ve ilk aşamada lisansımı aldım.
Bill: Bu anahtar-yalnızca taşımaya ihtiyacınız var, siz arabaya yaklaşınca otomatik olarak açılıyor. Bunun sadece cebinizde olması yeterli ve sonra bir yere koyun. Tüm yamanız gereken bu, sonra da başla düğmesine basın.
Tom: Onu patakladım. Benim arabam oturma odam gibidir- CD’lerim var, orada yemek yerim ve her zaman içecek bir şeylerle birlikte şeker bulundururum. Basitçe arabamda çok zaman harcıyorum. İstediğim yere gidebilirim ve kimse beni sinir edemez.
Bu bizim kısa Audi A1 test sürüşümüzdü. Anayolda tamamen eğlenemesek de yine de eğlenceliydi
Güzel araba, çok iyi!

Kaynak: TIKLA
bill_gökçen_tom
Küçük Üye
Küçük Üye
bill_gökçen_tom

Lakap : GöKçeN KaUlİtZ

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü   Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 4:25 pm

saol bebeim
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
bubukauLitz*

Lakap : uzaylı,yabancı,Elayf,obezik.

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü   Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 10:38 pm

Önemsiz tatlım(:

Tokio Hotel TV Audi A1 gizli test sürüşü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio HoteL Tv -Epsiode 45- Tokio Hotel Las vegas gezisi
» Tokio Hotel Süper Röp.
» ~TOKIO HOTEL...
» tokio hotel....
» Tokio HoteL Ara Veriyor!